rebelde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
rebelde

sve o grupi rbd
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Uckeru nedostaje RBD:((

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin ANAHI
Admin
Admin ANAHI


Broj poruka : 177
Datum upisa : 18.02.2009
Godina : 29

Uckeru nedostaje RBD:(( Empty
PočaljiNaslov: Uckeru nedostaje RBD:((   Uckeru nedostaje RBD:(( Icon_minitimePet Feb 20, 2009 5:28 pm

Meksicki pevac Christopher Uckermann je naglasio da oseca nostalgiju za RBD-om,ali je priznao da nakon uspeha u predhodnim godinama napokon zna sta je odmor i kako izgleda suociti se sa izazovom da bude solista.

''IStina je da mi fale drugovi i publika,ali sad uzivam u odmoru i uzbudjenju dok spremem moj solo projekat'' ,rekao je stampi.

Razjasnio je da do raspada RBD-a nije doslo zbog solo projetaka clanova,vec zavrsetak ugovora koji je Pedro Torres Televisia potpisao sa vlasnicima originalne ideje u Argentini, sto je iskljucilo mogucnost velikog zavrsnog koncerta u Meksiko Sitiju.

Turneja se zavrsila u Spaniji i nazasolst nije u nasim rukama a ni u rukama Pedra Torresa to da li cemo se ponovo spojiti da bi odrzali simbolicni koncert u ovom gradu,sve je pitanje obnavljanja ugovora,a tu se Argentina pita'',rekao je.

Ucker je rekao da da bi projekat mogao da nastavi da se razvija,neophodno je obnoviti milonski ugovori da bez obzira da li se to ostvari ili ne on nastavlja sa svojim prvim solo albumom koji ce biti mesavina rocka,elektronskih i africkih zvukova i podsecace na pop stil RBD-a.

Od 20.2. ljudi ce moci da skinu prvu pesmu sa nekih sajtova da bi se upoznali sa mojim predlogom,takodje radim na filmskim projektima i voleo bih da radim sa bracom Cuarón i Guillermom del Toroom.

kad su ga pitali za njegovu saradnju sa Pee Wee-om bivsim clanom Kumbia Kings i Kumbia All Starz reko je da Pee Wee pomaze u izradi albuma.

''Bio sam na nekim od njegovih snimanja i nadam se da cemo uskoro raditi nesto zajedno,ali za sada ostajem na ovom nivou kao solista''.

Ucker je potvrdio da nastavlja sa pisanjem knjige o njegovim iskustvima i naucenom u RBD-u.

''Ovo dokazuje da ne mogu u potpunosti da se odreknem RBD-a i siguran sam da ce se ljudi indetifikovati sa ovom idejom.Spreman sam na sve,cak i da pocnem sa manjom publikom. Uskoro ce se na internetu naci moj prvi sigl "Light up the world tonight".

Napitanje o Anahi,sumnja da ce se udati kao sto je receno,jos uvek mu nista nije spominjala,ali ako do toga dodje,kaze da bi voleo da bude kum.

" Sto se tice drugog traca da Christian razmislja o ulozi Bugambilia u 'Aventurera'(avanturistkinja),ne sumnjam u njegove sposobnosti kao glumca,ali ne verujem da ce ucestvovati u ovome ".
Nazad na vrh Ići dole
https://rebelde.serbianforum.info
ana

ana


Broj poruka : 39
Datum upisa : 24.02.2009
Godina : 27
Lokacija : sa uckerom na pustom ostrvu ne trazite nas

Uckeru nedostaje RBD:(( Empty
PočaljiNaslov: Re: Uckeru nedostaje RBD:((   Uckeru nedostaje RBD:(( Icon_minitimeUto Feb 24, 2009 1:45 am

wao.super msm bas mi je zao sto se rbd raspalo.ja svaki dan placem za njima.i uckeru i mene rbd nedostaje.necu da se moj san koji se zove RBD zavrsi Laughing Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
 
Uckeru nedostaje RBD:((
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta mislite o Uckeru??

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
rebelde :: Forum :: RBD I REBELDE :: RBD :: ~Christopher Uckermann~ovde udjite-
Skoči na: