rebelde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
rebelde

sve o grupi rbd
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Poruka od Dul za fanove na facebooku! Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Ići dole 
AutorPoruka
Admin ANAHI
Admin
Admin ANAHI


Broj poruka : 177
Datum upisa : 18.02.2009
Godina : 29

Poruka od Dul za fanove na facebooku! 	Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole Empty
PočaljiNaslov: Poruka od Dul za fanove na facebooku! Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole   Poruka od Dul za fanove na facebooku! 	Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 11:54 pm

Na facebooku Miranda Perea DM

ESTE MENSAJE ES CON TODO MI CORAZON PARA CADA UNO DE USTEDES como estan amigos???yo extranandolos muchisimo aqui en tlacotalpan ,estoy grabando la novela , y me acaban de dar muchas buenas noticias ,les tengo muchas sorpresas y pronto se las voy a decir solo quiero saber como estasn, si les esta gustando la novela , quisiera saber sobre que temas les gustaria quer escribiera ,y todo lo que puedan proponer los amo y no saben como les agradezco su apoyo pues gracias a su fuerza a su amor a su contancia y a que han creido en mi se estan haciendo realidad los amo muchisimo les mando un gran abrazoo!!!!GRACIASSSSSSSSSSS

_______________________________________________________________________________________

Ova poruka je svim srcem pisana za svakog od vas pojedinacno, kako ste prijatelji?? Mnogo mi nedostajete ovde u Tlakotalpanu, snimam novelu, i mogu da vam dam puno lepih novosti, imamo mnogo iznenadjenja za vas koja cu vam uskoro otkriti, za sada samo zelim da znam kako ste, da li vam se svidela serija, zelila bih da znam da o kojim temama bi ste voleli da vam pisem i ista sto mozete da nam preporucite ili predlozite, volim vas i ne mozete da zamislite koliko sam vam zahvalna na podrsci, hvala vam na pruzenoj podrsci i ljubavi, sto verujete u ono sto radim, volim vas puno i saljem vam ogroman zagrljaj! Hvala! dul...
Nazad na vrh Ići dole
https://rebelde.serbianforum.info
 
Poruka od Dul za fanove na facebooku! Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tekstovi pesama, sa novog CD-A

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
rebelde :: Forum :: RBD I REBELDE :: RBD :: ~Dulce Maria~ ovde udjite-
Skoči na: